Депутати
Мій депутат     Версія для друку
ПІБВиборчий округПрийом громадянПартійна приналежністьПостійна депутатська комісіяПосада у Раді
Березинець Ігор Іванович Виборчий округ №13
Другий четвер місяця
з 17-00 до 18-00

каб. 107 виконкому

тел. 066 799 85 65

«Наш край»Комісія ради з питань освіти культури та охорони здоров”яЧлен постійної комісії
Борисов Володимир Володимирович Виборчий округ №1
Вівторок з 8-00 до 10-00

каб. 309 виконкому

тел. 066 595 56 40

«Опозиційний блок»Секретар ради
Гаврилін Денис Владиславович Виборчий округ №26
Другий та четвертий четвер
з 16-00 до 17-00

каб. 107 виконкому

тел. 050 731 66 00

Українське Об'єднання патріотів — УКРОП»Комісія ради з питань міського господарстваГолова постійної комісії
Гапанчук Валентина Андріївна Виборчий округ №15
Перша та третя п’ятниця місяця
з 14-00 до 15-00

каб. 107 виконкому

тел. 099 281 25 83

«Совість України»Комісія ради з питань міського господарстваЧлен постійної комісії
Грушецька Тетяна Валентинівна Виборчий округ №5
Перший та третій вівторок місяця
з 17-00 до 18-00

каб. 107 виконкому

тел. 066 744 59 65

«Совість України»Комісія ради з питань освіти культури та охорони здоров”яЧлен постійної комісії
Джалалян Константін Валерійович Виборчий округ №16
Перший вівторок місяця
з 18-00 до 19-00

каб. 107 виконкому

тел. 050 580 23 13

Соціал-демократична партія УкраїниБюджетна комісія радиГолова постійної комісії
Камишний Віталій Валентинович Виборчий округ №4
Місце та час за домовленістю
тел. 050 644 09 81
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»Комісія ради з питань інформаційних технологій, молоді та спортуЧлен постійної комісії
Карцев Віктор Вікторович Виборчий округ №11
Перший та третій четвер
з 18-00 до 19-00

каб. 107 виконкому

тел. 050 465 13 55

«Наш край»Комісія ради з питань міського господарстваЧлен постійної комісії
Кейс Олександра Євгенівна Виборчий округ №3
Місце та час за домовленістю
тел. 095 121 11 75
«Наш край»Бюджетна комісія радиЧлен постійної комісії
Корнійчик Юрій Миколайович Виборчий округ №24
Перший та другий понеділок місяця
з 18-00 до 20-00

каб. 107 виконкому

тел. 050 465 03 81

Блок Петра Порошенка «Солідарність»Комісія ради з питань соціально-економічного розвитку та земельних відносинГолова постійної комісії
Кривопиша Віктор Борисович Виборчий округ №23
Другий та четвертий вівторок місяця
з 11-00 до 13-00
ПК «Слов’янка», 2 поверх
тел. 050 930 60 18
Партія ветеранівКомісія ради з питань соціально-економічного розвитку та земельних відносинЧлен постійної комісії
Макаров Олександр Володимирович Виборчий округ №18
Вівторок, четвер
з 17-00 до 18-00
каб. 207 УПК
тел. 066 784 90 09
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»Комісія ради з питань освіти культури та охорони здоров”яЗаступник голови постійної комісії
Миркін Володимир Петрович Виборчий округ №14
Друга та четверта середа місяця
з 18-00 до 19-00

БК «Енергія», офіс

ПП «Опозиційний блок»
тел. 063 463 32 36
«Опозиційний блок»Комісія ради з питань міського господарстваЧлен постійної комісії
Могир Надія Василівна Виборчий округ №20
Перша середа місяця

з 17-00 до 18-00

другий вівторок місяця
з 17-00 до 19-00

каб. 107 виконкому

тел.098 275 73 24
Партія ветеранівКомісія ради з питань правопорядку та законностіЧлен постійної комісії
Олійник Сергій Миколайович Виборчий округ №12
Перший та третій вівторок місяця
з 18-00 до 19-00

БК «Енергія», офіс

ПП «Опозиційний блок»
тел. 066 282 83 77
«Опозиційний блок»Комісія ради з питань соціально-економічного розвитку та земельних відносинЗаступник голови постійної комісії
Орлов Максим Іванович Виборчий округ №25
Третій та четвертий понеділок місяця
з 18-00 до 19-00

каб. 107 виконкому

тел. 050 974 17 26

Блок Петра Порошенка «Солідарність»Комісія ради з питань правопорядку та законностіГолова постійної комісії
Острянін Юрій Олександрович Виборчий округ №10
Останній четвер місяця
з 18-00 до 19-00
Тбіліський ФОК, кімната адміністратора
тел. 050 367 25 05
«Наш край»Бюджетна комісія радиЧлен постійної комісії
Рабчевський Сергій Вікторович Виборчий округ №19
Третій вівторок місяця
з 18-00 до 19-00

каб. 107 виконкому

тел. 095 201 85 88

Соціал-демократична партія УкраїниКомісія ради з питань інформаційних технологій, молоді та спортуЗаступник голови постійної комісії
Радченко Олена Володимирівна Виборчий округ №22
Друга та четверта середа місяця
з 17-00 до 19-00

каб. 107 виконкому

тел. 099 335 90 45

«Національна Демократична партія України»Комісія ради з питань правопорядку та законностіЗаступник голови постійної комісії
Репех Юрій Васильович Виборчий округ №6
Четвертий вівторок місяця
з 17-00 до 19-00

каб. 107 виконкому

тел. 050 465 27 77

Українське Об'єднання патріотів — УКРОП»Комісія ради з питань соціально-економічного розвитку та земельних відносинЧлен постійної комісії
Скороход Сергій Іванович Виборчий округ №21
Перший та третій вівторок місяця
з 19-00 до 20-00

Добринінський кв-л, буд. 5, приміщення ДНД

тел. 095 731 31 92

«Національна Демократична партія України»Комісія ради з питань інформаційних технологій, молоді та спортуЧлен постійної комісії
Удовиченко Олександр Володимирович Виборчий округ №2
Місце та час за домовленістю
тел. 050 381 73 53
«Совість України»Комісія ради з питань інформаційних технологій, молоді та спортуГолова постійної комісії
Федосенко Михайло Михайлович Виборчий округ №7
Виборчий округ №4
Перший та третій понеділок місяця
з 18-00 до 19-00

БК «Енергія», офіс ПП «Опозиційний блок»

тел. 099 758 25 73

«Опозиційний блок»Бюджетна комісія радиЗаступник голови постійної комісії
Чесноков Сергій Миколайович Виборчий округ №17
Вівторок, середа, четвер
з 16-00 до 18-00

Київський кв-л, буд. 130 

тел. 067 466 36 72

Блок Петра Порошенка «Солідарність»Комісія ради з питань міського господарстваЗаступник голови постійної комісії
Швець Олександр Васильович Виборчий округ №8
Місце та час за домовленістю
тел. 050 358 98 61
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»Бюджетна комісія радиЧлен постійної комісії
Шуригіна Наталія Миколаївна Виборчий округ №9
Другий та четвертий четвер місяця
з 18-00 до 19-00

БК «Енергія», офіс

ПП «Опозиційний блок»
тел. 066 519 48 96
«Опозиційний блок»Комісія ради з питань освіти культури та охорони здоров”яГолова постійної комісії
 
© Copyright 2010-2013 Славутицька міська рада